Zum Inhalt springen


E-Dziecko.waw.pl


Fascynująca wycieczka do Francji z dzieckiem

Każdy z nas co jakiś czas potrzebuje odpoczynku i oderwania się od szarej rzeczywistości. Wyjeżdżamy na wakacje wraz z całą rodziną, aby zapomnieć choć na chwilę o problemach życia codziennego. Jednak co zrobić, gdy nas nie stać na dłuższy urlop? Jednym z rozwiązań jest polecana wycieczka do Paryża.

Paryż bowiem posiada mnóstwo przepięknych atrakcji, które warto zwiedzić, choćby udając się tam tylko na weekend. Jest to świetna opcja na udany urlop z dzieckiem.

Wakacje w Paryżu

Warto mieć przy sobie dobrego przewodnika, gdyż dowiemy się wiele ciekawych rzeczy, które będziemy mieli przyjemność zobaczyć na własne oczy. Każdy Paryż w pierwszej kolejności kojarzy z Wierzą Eiffla. Nic dziwnego, gdyż jest ona jedyna w swoim rodzaju. Każdy ją zna choćby z opowiadań, zachwyca się nią i pragnie ujrzeć.

Jej magia ukrywa się na samej górze, dlatego warto się tam udać windą, lub nawet kolejką, która działa tam sprawnie. Wycieczka do Paryża jest warta również w celu zwiedzenia Katedry Notre-Dame. Jest to niezwykle urzekająca budowla. Zwiedzanie Paryża z przewodnikiem jest warte każdej ceny.

Co warto zobaczyć w Paryżu

Mimo, że jest ciemna i zimna jak również surowa w środku, to z całą pewnością należy ją zwiedzić będąc w Paryżu. Będąc tam człowiek nie jest w stanie wypowiedzieć z siebie ani jednego słowa, ponieważ tamtejszy klimat mobilizuje nas do milczenia i zachwytu, jednak po wyjściu na zewnątrz nagle wszystko ulega zmianie. Jeszcze jednym wartym zwiedzenia zabytkiem jest Łuk Triumfalny. Bardzo wysoki i ogromny, z pewnością zachwycił nie jednego turystę. Na górę prowadzą schody lub winda, z której również można skorzystać.

Jednak większych wrażeń doznamy wychodząc o własnych siłach schodami, gdyż jest to bardziej naturalne. Z góry Łuku zobaczyć można uliczki, które są ułożone w kształcie gwiazdy. Widok ten sprawi, że choćby na chwilę zapomnimy o wszelkich problemach jakie dostarcza nam życie, gdyż cała nasza uwaga zostanie skierowana na te przepiękne widoki.

Przewodnik po Paryżu

Dlatego wycieczki do Francji są jak najbardziej polecana w celu aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, z pewnością odpoczniemy psychicznie przy takich widokach i wystarczy zaledwie weekend, aby wrócić do szarej rzeczywistości w znacznie lepszej kondycji psychicznej, ale także fizycznej.

 

Przed wycieczką warto przenocować w centrum Wrocławia w hostelu. BoogieHostel to dobra sieć hosteli w centrum Wrocławia: http://boogiehostel.com/boogie-hostel/

« Gdy w pokoju dziecka pojawią się myszy – Koń dla dziecka? Dowiedz się jak go żywić »

Autor:
admin
Date:
02/10/2016 um 10:48
Category:
Bez kategorii
Tags:
 
Trackback:
Trackback URI

Brak komentarzy

Brak komentarzy.

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Wszystko dla dziecka
Mapa strony