Zum Inhalt springen


E-Dziecko.waw.pl


Cracow local tours – Atrakcyjne zwiedzanie Krakowa dla turysty

Jednym z piękniejszych miejsc w Polsce jest zdecydowanie Kraków, miasto Króla Kraka. Dawna stolica Polski ma wiele do zaoferowania turystom. Przede wszystkim można tutaj przygotować się na wielogodzinne zwiedzanie wielu interesujących miejsc. Lokalne wycieczki po Krakowie dostarczą wielu atrakcji.

Przede wszystkim, można będzie zwiedzić Rynek Główny, na którym znajdują się Sukiennice, znana ulica Floriańska, a także Kościół Mariacki.

Wieża mariacka w Krakowie

Warto wyjść na Wieżę Mariacką, z której o każdej pełnej godzinie dobiera hejnał. Warto także odwiedzić Sukiennice i znajdujące się tam Podziemne Muzeum, które prezentuje historie dawnego Krakowa. Muzeum jest niezwykle interaktywne, dlatego będzie ciekawym miejscem zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Piękny Rynek Główny

W obrębie Rynku Głównego znajduje się także wiele pięknych kamienic, wiele sklepów, restauracji i kawiarni. Na pewno nikt nie będzie mógł tutaj narzekać na nudę. Każdy dostanie to, czego szuka i co chce robić podczas zwiedzania.

Będąc na Rynku Głównym w Krakowie, obowiązkowo warto odwiedzić Jamę Michalika, czyli kawiarnię znajdującą się na ul. Floriańskiej. Można tam wypić pyszną kawę, zjeść coś słodkiego, a w dodatku zwiedzić to wyjątkowe dla Krakowian miejsce. Na pewno pobyt w tym miejscu będzie dla każdego niezwykle wyjątkowy.

Turystyczny wypad do Krakowa

Można będzie wczuć się w atmosferę dawnego Krakowa. Na Rynku Głównym znajduje się także wiele atrakcji, m.in. pokazy taneczne, są różni magicy i prezentowane są pantomimy. W związku z tym, na pewno odwiedzenie tego miejsca będzie ciekawym wydarzeniem.

Wycieczki do Krakowa organizuje biuro: http://cracowvisit.com/cracow-local-tours.html

« Produkty i akcesoria dla dzieci, które warto mieć. – Odzież dla dzieci w militarnym stylu. »

Autor:
admin
Date:
07/24/2018 um 14:08
Category:
Dziecko,Edukacja
Tags:
 
Trackback:
Trackback URI

Brak komentarzy

Brak komentarzy.

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Wszystko dla dziecka
Mapa strony