Zum Inhalt springen


E-Dziecko.waw.pl


Gryzaki dla niemowląt przydatnym gadżetem

Gryzaki są niezbędnym gadżetem dzieci i rodziców, które pomogą rozwiązać wiele problemów. Jeżeli dziecko nie przesypia nocy, nieustannie płacze, ma wyższą temperaturę, to znak, że zaczął się u niego proces ząbkowania. Gryzaki pozwolą na ukojenie i uśmierzenie bólu Twojej pociechy.

Ząbkowanie to bardzo trudny okres dla niemowlaka. Jest trudny zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców. Wiąże się z nieprzespanymi nocami, gorączką, nawet zaparciami. To tylko niektóre skutki wywołane bólem dziąseł. Gryzaki często są ostatnią deską ratunku, szczególnie jeżeli nie pomagają maści zakupione w aptece. Gryzaki to niewątpliwi przyjaciele niemowląt, które zaczynają przygodę z pojawianiem się pierwszych zębów.

Gryzaki niemowlęce: jakie funkcje spełniają?

Gryzaki dla niemowląt mają za zadanie przede wszystkim uśmierzać ból, który pojawia się podczas pojawiania się pierwszych zębów u niemowlaka. Dzieci zaczynają ząbkować nawet już od szóstego miesiąca życia. Każde dziecko jest inne i ten proces może rozpocząć się wcześniej lub później, nawet po ukończeniu pierwszego roku życia.

Gryzaki nie tylko uśmierzają ból, ale służą również po prostu do zabawy. Mają różne kształty, są kolorowe, szybko przyciągają uwagę dziecka. Gryzaki to zabawki, które potrafią zająć dziecko nawet przez kilka godzin dziennie. Gryzaki pozwalają na połączenie przyjemnego, czyli zabawy, z pożytecznym, czyli zapobieganiu bólom dziąseł.

Gryzaki dla dzieci: rodzaje

Wybór gryzaków jest bardzo duży. Od zwykłych silikonowych, przez drewniane, aż po dentystyczne i służące do podawania pokarmu. Gryzaki dla dzieci można wybierać zgodnie ze swoimi potrzebami, w zależności, czy chcemy, aby spełniały dodatkowe funkcje. Ważne, aby podobały się naszym pociechom.

Wszystkie gryzaki są kolorowe, mają ciekawe kształty i przyciągają uwagę dzieci. Gryzaki silikonowe można schłodzić w lodówce, dzięki czemu bardziej łagodzą ból dziąseł.

Coraz większą popularność zyskują gryzaki drewniane, które są bardzo lubiane przez najmłodszych. Dodatkowo są antybakteryjne oraz antyalergiczne, a więc bardzo bezpieczne dla najmłodszych.

Zobacz gryzaki dostępne w sklepie dziecięcym Tamaja: www.tamaja.pl/kategoria/gryzaki

« Twoje dziecko boi sie myszy? Wypłosz je skutecznie. – Odkurzacz Rainbow D4 idealny przy małym dziecku »

Autor:
admin
Date:
08/20/2019 um 09:47
Category:
Dziecko
Tags:
 
Trackback:
Trackback URI

Brak komentarzy

Brak komentarzy.

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Wszystko dla dziecka
Mapa strony