Zum Inhalt springen


E-Dziecko.waw.pl


Łuk z zabawkami do wózka dobrym wyborem

Dlaczego łuk z zabawkami to świetny wybór?

Przede wszystkim jest to świetne rozwiązanie ze względu na mobilność łuku. Tego typu zabawka nie zajmuje dużo miejsca a jest przy tym bardzo funkcjonalna. Łuk z zabawkami możemy doczepić za pomocą specjalnego klipsa do łóżeczka dziecka. Jeżeli będzie on zawieszony około 20- 25 cm nad głową maluszka z pewnością przykuje jego uwagę. Łuk ten zawiera różne kolorowe zabawki, dzięki czemu u dziecka rozwija się zmysł wzroku.

Gdy dziecko trochę podrośnie z pewnością będzie sięgać rączkami do zabawek, chwytać je, bawić się gryzakiem czy też przyglądać się swojemu odbiciu w lusterku. Jest to też świetne rozwiązanie ze względu na to, że gdy dziecko podrośnie możemy zawiesić łuk nie tylko nad łóżeczkiem ale również nad wózkiem, gdy dziecko jest w pozycji siedzącej. Zapewni to dziecku świetną zabawę i rozwój. Wbudowany gryzak również ma za zadanie ułatwić dziecku ząbkowanie.

Zalety zabawki do wózka i łóżeczka

Łuk z zabawkami do wózka i łóżeczka to coś, co nie znudzi się dziecku. Jest on tak różnorodny, że dziecko będzie zainteresowane każdą kolejną zabawką zainstalowaną na łuku.  Z przyjemnością będzie chwytać zabawki, jak również bawić się grzechoczącą piłeczką. Pozna różne kształty, struktury i kolory. Jest to bardzo rozwijająca zabawka, która z pewnością zajmie nasze dziecko na wiele godzin. Rozwinie ona również zmysł wzroku, słuchu i dotyku.

Również możemy użyć tej zabawki do rozmów z dzieckiem i uczenia go pierwszych słówek. Jest to absolutnie niezbędny przedmiot jeżeli chodzi o rozwój maluszka. Dodatkowo jego mobilność sprawia, że możemy go używać zarówno w domowym łóżeczku jak również spakować go w podróż, zamontować do wózka czy też do innego nosidełka. Z całą pewnością ma on szeroką gamę zastosowań.

Dodatkowo należy wspomnieć, że ta elektroniczna zabawka odtwarza 4 różne melodie, które dziecko może samo uruchomić. Ćwiczy to między innymi jego orientację przyczynowo- skutkową. Oznacza to, że dziecko uczy się rozpoznawać jaki skutek wywoła np. dotknięcie odpowiedniej zabawki. Rozwija to również jego zdolność do kojarzenia. Zabawka ta dostosowuje się także do wieku dziecka, jak również do jego preferencji zabawy.

Zobacz produkt: https://www.tinylove.com/pl_pl/activity-arches/into-the-forest-musical-nature-stroll

« Domowe wędliny – dlaczego warto? – Mezoterapia – sprzęt i zabieg »

Autor:
admin
Date:
12/23/2021 um 12:25
Category:
Dziecko
Tags:
 
Trackback:
Trackback URI

Brak komentarzy

Brak komentarzy.

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Wszystko dla dziecka
Mapa strony