Zum Inhalt springen


E-Dziecko.waw.pl


Szkło w domu. Jak chronić dziecko?

Każdy kto lubi gotować chciałby mieć piękną i zawsze czystą zadbaną kuchnie. Niestety trzeba się sporo napracować, żeby tak było. Domycie brudnych fug między kaflami graniczy z cudem, a na dodatek jest siedliskiem bakterii. To naprawdę potrafi odebrać chęć do pichcenia. Jest jednak coś co pomoże nam w utrzymani czystości a na dodatek zmieni naszą kuchnię w kolorowe oryginalne pomieszczenie.

Bezpieczne panele szklane

Tą rewolucją są panele szklane, najczęściej umieszczane nad blatem i płytą kuchenną. Hartowane szkło doskonale zabezpieczy naszą ścianę przed kuchennymi szaleństwami,  a umieszczone pod nim piękne grafiki nadadzą kuchni nietuzinkowego charakteru.  Dodatkowo, żeby uzyskać  ten nowoczesny efekt nie trzeba się męczyć wiele dni jak z przyklejaniem glazury.

Firmy produkujące panele szklane oferują szybki i czysty montaż. W krótką chwilę można sobie zafundować piękną kuchnię, która będzie jednocześnie łatwa w utrzymaniu czystości, a to chyba marzenie każdego kucharza.

Szklane obrazy w domu

Takie piękne szklane obrazy mogą mieć też zastosowanie w innych pomieszczeniach w naszym domu,. Możemy stworzyć dzięki nim np.  oryginalną łazienkę pokrytą nietuzinkowymi wzorami zabezpieczonymi płachtami szkła.  Jeśli posiadamy firmę można umieścić w jej siedzibie panele ścienne z jej logiem. Będzie to naprawdę świetna wizytówka każdego przedsiębiorcy.

Jeśli więc jesteśmy zainteresowani nowoczesnymi i zarazem praktycznymi rozwiązaniami  na pewno warto  zainwestować w panele szklane. Dodatkowo producenci paneli kuszą nas przystępnym cenami tych produktów, co w połączeniu z dobrą jakością jest wyjątkowe i warte zainteresowania.

Jak chronić dziecko? Przede wszystkim zabezpieczyć wszystkie ostre krawędzie. Wszystkie elementy szklane, które są na wyciągnięcie ręki dziecka powinny być solidnie przymocowane, bez możliwości ich przesuwania!

« Dziecko w domu drewnianym – Jakie prezenty są odpowiednie dla dzieci? »

Autor:
admin
Date:
03/17/2016 um 18:38
Category:
Dziecko,Pokój dla dziecka
Tags:
 
Trackback:
Trackback URI

Brak komentarzy

Brak komentarzy.

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Wszystko dla dziecka
Mapa strony