Zum Inhalt springen


E-Dziecko.waw.pl


Czym jest zabieg termolizy? – Bądź piękna po urodzeniu dziecka

Wiele osób, a zwłaszcza mężczyzn narzeka z powodu łysienia. Jednakże są też tacy, którym przeszkadza nadmierne owłosienie, co także jest sporym problemem. Wydawać by się mogło, że dziś nie jest to wielki kłopot, bo przecież nie brakuje zabiegów, które mają posłużyć temu, aby takie owłosienie usunąć.

Zabieg termolizy

Jednak musimy mieć na uwadze, że nie każdy tego typu zabieg jest skuteczny, nie mówiąc już o tym, że wielokrotnie są one bardzo bolesne, przez co wiele kobiet nie decyduje się na taką depilację lub szuka metod, które w pełni spełnią ich oczekiwania.

Jeśli tak, na pewno na bliżej warto zatrzymać się przy tak zwanej termolizie, o której jednak większość kobiet nie słyszała, a szkoda, bo nie da się ukryć, że urządzenie do termolizy w usuwaniu owłosienia jest bardzo skuteczne.

Na czym polega zabieg termolizy

Na czym w związku z tym polega taki zabieg i dlaczego warto nabyć urządzenie do termolizy, prowadząc gabinet kosmetyczny? Za chwilę postaramy się rozwiać wszystkie wasze wątpliwości z tym tematem związane.

Zacznijmy od tego, że termoliza nazywana jest także diatermią krótkofalową. Charakterystyczną cechą tego zabiegu jest to, że wykorzystuje ona prąd zmienny o wysokiej częstotliwości i niskim napięciu. Otóż wytwarza on wysoką temperaturę i przyczynia się do niszczenia włosków.

Zalety zabiegu termolizy

Jeśli mielibyśmy wspomnieć o zaletach takiego zabiegu, to jak najbardziej znalazłoby się ich tutaj kilka. Największą zaletą termolizy jest fakt, że urządzenie do termolizy działa bezboleśnie, co już samo w sobie jest sporą korzyści dla kobiety decydującej się na taki zabieg.

Poza tym nie można zapominać też i o tym, że czas przeprowadzenia zabiegu jest znacznie krótszy aniżeli ma to miejsce w przypadku elektrolizy. Jak najbardziej warto wdrożyć takie zabiegi do oferty gabinetu kosmetycznego.

Źródło: kombajnymedyczne.pl

« Jaka firma do remontu czy malowania w pokoju dziecka? – Czy warto stawiać na kombajny kosmetyczne? – Kobieta po ciąży »

Autor:
admin
Date:
06/23/2016 um 09:24
Category:
Kobieta po urodzeniu dziecka
Tags:
 
Trackback:
Trackback URI

Brak komentarzy

Brak komentarzy.

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Wszystko dla dziecka
Mapa strony