Zum Inhalt springen


E-Dziecko.waw.pl


Lakiery Semilac – lakiery hybrydowe

Lakiery hybrydowe to w świecie manicure coraz częstszy wybór. Jest to zasługa ich jakości i doskonałej trwałości. Pokryta hybrydowo płytka paznokcia utrzymuje swoją oryginalną jakość przez kilka tygodni. Sam proces nanoszenia lakieru hybrydowego przebiega identycznie jak w przypadku tradycyjnych powłok. Różnicą jest to, że powłoka hybrydowa po nałożeniu jest utrwalana promieniowaniem UV lub LED.

Lakiery hybrydowe Semilac to marka oferująca wszystkie najlepsze cechy tej nowoczesnej technologii. Marka Semilac to zdobywca wielu prestiżowych nagród i wyróżnień zarówno na arenie krajowej jak i międzynarodowej. Hybrydy Semilac są dostępne w ponad 300 odmianach kolorystycznych, które są zgrupowane w kilak głównych rodzajów.

  • Delikatne róże – lakiery o klasycznym wyglądzie i stonowanej kolorystyce w całym bogactwie odcieni różu.
  • Nasycone odcienie – linia lakierów o zdecydowanych, głębokich kolorach. To wybór kobiet, które pragną podkreślić swój charakter i siłę.
  • Kolory nude – delikatne odcienie palety kolorów, które w dyskretny sposób podkreślają kobiece piękno.
  • Opalizujące drobinki i neony – nowoczesne, zdecydowane kolory, wzbogacone opalizującymi cząsteczkami. Kolory doskonałe na letnie miesiące.
  • Lakiery biżuteryjne – ekskluzywne powłoki z wtopionymi kształtami, imitującymi elementy biżuterii. Wyjątkowe powłoki dla wyjątkowych osób.

Poza zasadniczymi powłokami kolorowymi marka Semilac oferuje bogaty wybór powłok podkładowych, przygotowujących do naniesienia głównej warstwy i wzbogaconych w witaminy, poprawiające kondycję płytki paznokcia. Dopełnieniem oferty są powłoki topowe, zabezpieczające warstwę koloryzującą. Interesującą propozycją są powłoki budujące, przeznaczone do przedłużania płytki paznokciowej. Innowacyjnym rozwiązaniem są lakiery typu 5w1, które łączą w sobie cechy powłoki bazowej, koloryzującej i topowej oraz pozwalają na przedłużenie i nadbudowanie płytki paznokcia.

« Na co warto zwrócić uwagę wybierając Taxi Jelcz-Laskowice? – Samochody na akumulator dla dzieci – jakie wybrać? »

Autor:
admin
Date:
12/19/2018 um 12:05
Category:
Kobieta po urodzeniu dziecka
Tags:
,  
Trackback:
Trackback URI

Brak komentarzy

Brak komentarzy.

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Wszystko dla dziecka
Mapa strony