Zum Inhalt springen


E-Dziecko.waw.pl


Fotele i pufy do salonu – Urządzamy mieszkanie

Czy uważacie tak jak ja, że prawdziwy domowy salon byłby pusty bez wygodnego fotela? Takiego, w którym można się zanurzyć z dobrą książką, takiego, w którym można się schować z kubkiem gorącej herbaty w zimowe wieczory.

Fotel  to akurat ten mebel, który zabieramy ze sobą, gdziekolwiek byśmy się nie przenosili. Zobaczcie jak często występuje on w filmach, jako motyw znienawidzonego przez żonę rupiecia, którego mąż nie chce się pozbyć.

Pufa czy fotel co wybrać?

Fotele i pufy to wspaniałe dodatki do naszej domowej przestrzeni. Uzupełniają salon, bardzo często ożywiając go. Oprócz funkcjonalności, którą znaleźć możemy w modelach takich, jak Ingrid, Magic czy Oktawia, fotele i pufy stanowią ozdobę samą w sobie. Wystarczy spojrzeć na  stylowy, pikowany puf, model C-909. To połączenie elegancji z nowoczesnością.

Z kolei Devon czerwony, Dixon A czy BA1 Pony zachwycą każdego swą wyjątkowością.  Ostatnio modne i rozchwytywane, szczególnie przez posiadaczy dużych powierzchni, są fotele podwieszane do sufitu. Model Bańka w formie kuli, dzięki funkcji powieszania tworzy nam domową huśtawkę.

Fotele do salonu kosmetycznego

Nuty ekstrawagancji możemy się doszukiwać natomiast w Kuli, Bańce z podstawką, Tappo oraz totalnie niepowtarzalnym fotelu ręcznie wykonanym w stylu „Easy Edges” z tektury falistej.

Fotele i pufy dzięki swej różnorodności, bogactwu kształtów i kolorów doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu, także salonie fryzjerskim, kosmetycznym, poczekalni czy przymierzalni butiku, ale także w gabinecie prezesa czy biurze rachunkowym. Wszystkie zastosowania tkwią w naszych głowach, pozwólmy im ujrzeć światło dzienne.

 

« Jak znależć dobrą kancelarię adwokacką w Oławie? – Drgawki i dziecka w czasie snu »

Autor:
admin
Date:
04/12/2017 um 12:22
Category:
Pokój dla dziecka
Tags:
,  
Trackback:
Trackback URI

Brak komentarzy

Brak komentarzy.

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Wszystko dla dziecka
Mapa strony